Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Co nowego?

„Live cooking” ……atrakcyjny kąsek

Po modzie na sushi, kuchnię fusion, meksykańskich tortillach firmy cateringowe i restauracje proponują ... więcej

My czyli kto?

W maju 2007 świętowaliśmy 5 rocznicę istnienia naszej firmy. Takie wydarzenie wprawiło nas w nieco refleksyjny nastrój. :-) Początki były trudne. Tak jak dla ogromnej większości nowopowstałych firm, i dla nas przełomowy był drugi rok działalności. Dla nas – pozytywnie przełomowy i dlatego dziś z dumą możemy świętować rocznice, mając pewność, że będą kolejne.

Jesteśmy firmą rodzinną i postrzegamy to jaką niewątpliwą zaletę i poczucie stabilności prowadzonego interesu. Sztuka jedzenia zawsze nas fascynowała, każdy wakacyjny wyjazd, od zawsze oznaczał dla nas ogrom nowych fascynujących miejsc do zwiedzania, miejsc czyli wszelkiego rodzaju jadłodajni z regionalną kuchnią. Naszą pasją jest również odkrywanie nowych miejsc w Warszawie. Połączyliśmy więc bardzo przyjemne z bardzo pożytecznym i tak powstał RSVP Catering – nasz biznes rodzinny, który tworzą Edyta, Jacek, Karolina i Tomek. Oczywiście nie rozwijalibyśmy się tak dynamicznie gdyby nie nasi profesjonalni pracownicy i osoby współpracujące.

Inwestując wciąż w działalność cateringową, obserwujemy rynek i rozwijamy się w kierunkach wyznaczanych przez zaznaczające się na nim tendencje i wymogi naszych klientów. W związku z tym w 2006 roku oficjalnie stworzyliśmy nowy dział specjalizujący się w kompleksowej organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Dywizja ta funkcjonuje jako niezależna marka RSVP agencja ślubna.

To kolejny krok by sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. A cdn….

Zapytaj/złóż zamówienie